در امنیت کامل معامله کنید

با استفاده از ریش سفید معامله یا پروژه های خود رابه امن ترین روش ممکن انجام دهید.
ریش سفید ساز و کاری فراهم کرده است که با یک روش هوشمند اعتماد را به شما هدیه می دهد در این روش تضمین لازم به هر دو طرف معامله داده می شود تا بتوانند به صورت امن معامله کنند.
شما به عنوان خریدار کالا یا پروژه ی خود را دقیقا مشابه آنچه که باید باشد تحویل میگیرید و فروشنده نیز پس از تحویل و تایید شما وجه معامله را دریافت می کند.
ریش سفید همانطور که از اسمش پیداست واسط امین و هوشمند معامله ی شماست پس از ثبت معامله در ریش سفید خریدار وجه را به حساب سایت واریز می کند پس از تحویل کالا یا پروژه پول به حساب فروشنده از طرف ریش سفید واریز می شود.
اگر در این میان به مشکل برخورد کردید ریش سفید بین شما داوری می کند و قطعا حقی از هیچ کدام از طرفین ضایع نخواهد شد.
متاسفانه روزانه صدها مورد کلاهبرداری اینترنتی گزارش می شود که دلیل آن عدم وجود یک واسط امین و هوشمند است علاوه بر مشکل کلاهبرداری های اینترنتی در اکثر مواقع کالا یا پروژه دریافتی شما دقیقا آنچه که باید باشد نیست و پیگیری این موارد خارج از ریش سفید کار بسیار دشواری است.
اگر خریدار یا فروشنده ی شما در یک شهر دیگر یا شهر شما می باشد و قابلیت معامله حضوری را ندارید یا معامله حضوری نیز نمی تواند اعتماد کامل شما را جلب کند ریش سفید بهترین راهکار است.در بسیار از موارد مشاهده شده فروشنده با ارسال کالا هیچگونه وجهی دریافت نمی کند و گرفتار کلاهبرداری می شود ریش سفید امنیت کامل را به معامله ی شما اضافه می کند.